Apgyvendinimas

Raudonkalnyje vietos užteks visiems: vasarnamyje laiką leisti gali iki 15 žmonių. Nuo pilnai įrengtos virtuvės iki idiliško vaizdo pro verandos langus – kiekvienas ras sau mielą kampelį.

Sodyboje yra patogi poilsio erdvė su virtuve bei visais reikalingais indais ir įranga:  kaitlente, indaplove, šaldytuvu, orkaite, mikrobangų krosnele, arbatinuku. Svetainėje yra televizorius ir muzikinis centras, minkšta odinė sofa ir foteliai, tad galėsite ramiai pažiūrėti rūpimas varžybas ar koncertą,  paklausyti muzikos. Šia erdve gali dalintis iki 17 žmonių.

Ilgus vakarus galima leisti įstiklintoje verandoje, kurioje yra baras, kriauklė ir arbatinukas bei minkštos sėdimos vietos. Taip pat netoliese yra ir pavėsinė norintiems ilgiau pabūti gryname ore.

Pavargusiems ir norintiems pailsėti „Raudonkalnis“ siūlo penkiolika miegamų vietų.

Antrame vasarnamio aukšte yra du kambariai; viename iš jų yra dvigulė lova, dvi sofos-lovos ir viengulė lova, išėjimas į erdvų balkoną. Kitame kambaryje, kuris yra tik užlipus laiptais, rasite tris viengules lovas, vieną dvigulę ir dvi sofas-lovas. Tai puiki vieta ne tik poilsiui bet ir pižamų vakarėliui. (Į savo planą galite įtraukti ir pižamų vakarėlį!)

Susitarus su šeimininkais, į „Raudonkalnio“ sodybą,  galima atsivežti augintinį.

Close Menu