Laisvalaikis

Didingas vienkiemis, apjuostas liepomis ir ąžuolais, jaukus jaunuolyno parkas, puiki laužavietė, aukuro kalnelis, liepų alėja, paplūdimio tinklinis, tvenkinys – visa tai siūloma Jūsų patogumui.

„Raudonkalnyje“ apstu poilsio ir pramogų galimybių. Sutemus smagu leisti laiką prie laužo, na, o jei kuris iš Jūsų dar ir gitara grojate, nepamirštamas vakaras garantuotas.

Sodyboje Jūsų paslaugoms įstiklinta veranda, kur galima pasislėpti nuo lietaus, vėjo ar įkyrių uodų. Romantiški pokalbiai su vyno taure ar puodeliu arbatos gali tęstis iki paryčių, kada beliks tik drauge pasitikti patekančią saulę. Pavargus nuo triukšmo ar ieškant ramybės ir savasties galima užsiimti joga, meditacija aukuro kalnelyje. Artimiausi sodybos kaimynai yra daugiau nei už kilometro, tad privatumas garantuotas.

Raudonkalnio sodybos šeimininkė Daiva Veseckienė augina vaistažoles, aromatingus augalus. Atvykę čia turėsite galimybę susipažinti su daugeliu sodyboje auginamų vaistažolių, padegustuoti kvapnios arbatos. Na, o tie, kuriuos domina aromatai, gali užsisakyti augalų distiliavimo edukacinę programą ir patys pasigaminti kvapnų hidrolatą (kvapųjį vandenį) iš sodyboje auginamų augalų. Programos metu susipažinsite su distiliavimo įrenginiu alembiku, išmoksite distiliuoti augalus, sužinosite, bei kaip laikyti ir saugoti hidrolatą. Kiekvienas programos dalyvis pasigamins sau po buteliuką nuostabaus hidrolato. Tikimės, kad kvėpinantis ar drėkinant veidą hidrolatu, dar ilgai prisiminsite viešnagės Raudonkalnio sodyboje akimirkas.

Laukiame atvykstant!

Close Menu