Pirtys

Lietuviškos pirties bičiulių draugija pagal projektą „Gera pirtis“ apžiūrėjo Raudonkalnio pirtį ir suteikė „Labai geros pirties“ įvertinimą.

Raudonkalnio sodyboje šiuo metu galite išbandyti tradicinę lietuvišką, nuo seno vadinama „baltąja“, pirtį. Čia visuomet palaikoma komfortabili temperatūra: Jums bus jaukiai šilta, vis atsklindantis garas teiks malonius pojūčius. Na, o kam dar pritrūks garo yra siūloma jauki, keturis-penkis asmenis talpinanti, garų (turkiška) pirtis. Taip pat galima išbandyti sėdimą senovinę pirtį. Ji labiau mėgstama moterų, bet tinka ir vyrams. Sodyboje yra ir kubilas, kur siūlomos sveikatinimosi procedūros naudojant vaistažoles, druską, sodą ar hidrolatus. Tai nėra įprastas pasisėdėjmas karštame vandenyje, o galimybė pakvėpuoti natūraliais žolelių aromatais bei tuo pačiu pagerinti savijautą. 

Sodybos šeimininkai, profesionalūs pirtininkai Daiva ir Aurimas Veseckai, siūlo kūno šveitimą, aktyvų vanojimą, kuris įkaitins kūną iki stipraus noro pabandyti šaltą dušą ar nerti į tvenkinį, bei kitas procedūras. Taip pat galėsite mėgautis įvairių augalų natūralių aromatų gausa ir atsipalaiduoti Tibeto dubenėlių ir lietaus lazdos garsų jūroje. Čia Jūs visada būsite pavaišinti sodyboje išaugintų žolelių arbata. Raudonkalnio pirtyje galima išbandyti ir individualias procedūras.

Mūsų pirtyje lankėsi laidos „Vantos lapas“ filmavimo grupė. Sulaukėme puikaus įvertinimo ir gražių atsiliepimų. Laidos ekspertas Saulius pirties duris papuošė simbolišku vantos lapu.  Filmavimo metu pasidalinome savo žiniomis su laidos žiūrovais – Jūs taip pat kviečiame pažiūrėti transliacijos įrašus.

Raudonkalnio pirties taisyklės

  1. Į garinę užeiname tik pakvietus pirtininkui, visi drauge, šlepetes palikę priepirtyje.
  2. Pirties eigą veda pirtininkas su pagalbininkais, tik jie pila vandenį ant akmenų. Garinėje elgiamės pagarbiai.
  3. Iš garinės išeiti galima bet kada. Sugrįžti – tik kitu bendru užėjimu.
  4. Išėję iš garinės kūną būtinai prisidengiame rankšluosčiu, o prie tvenkinio atsigaivinti einame tik drauge.
  5. Draudžiama gerti stiprius svaigiuosius gėrimus, o tvarką trikdančius lankytojus pirtininkas gali išprašyti iš pirties.
  6. Kiekvienas lankytojas patvirtina, kad yra pats atsakingas už savo sveikatą.
  7. Garinėje pirtyje, gerbdami aplink esančius, netriukšmaujame.
  8. Priešpirtyje esančio programavimo pultelio nejungiame ir neprogramuojame.
  9. Iškilus klausimams ar problemoms, skambinkite šeimininkams tel. nr. +370 614 47957.

 Nepamirškite atsinešti į pirtį: Du-tris rankšluosčius (prisidengti ir šluostytis po pirties), chalatą, pirties kepurę, šlepetes, lengvų užkandžių ir vaisių bei gerą nuotaiką. 🙂

Close Menu