Pirties programos

Raudonkalnio sodybos pirtyje galite dalyvauti edukacinėse programose, kurias veda sodybos šeimininkai, profesionalūs pirtininkai Daiva ir Aurimas Veseckai.

Šiuo metu siūlome šias programas:

Pirties programa „Atgaiva kūnui ir sielai“

Programos metu mėgausitės pirmu garu. Jums bus atliktas kūno šveitimas druska, vanojimas vantomis, taip pat mėgausitės augalų aromatais ir pasinersite į atpalaiduojančių garsų jūrą. Programą užbaigsime palepindami veido odą kauke.

Edukacinė programa „Pažink lietuvišką pirtį“

Programos metu mėgausitės pirmu garu, susipažinsite su įvairių augalų vantomis ir išmoksite vaikyti garą. Taip pat degustuosite augalų natūralius aromatus, sužinosite kaip pirtyje naudoti druską, augalus, medų. Darysitės kūno šveitimą bei vanositės. Patirsite nepakartojamus pojūčius garo ir šilumos apsuptyje.

Edukacinė programa „Muzikos garsai pirtyje“

Programos metu mėgausitės pirmu garu. Taip pat degustuosite augalų natūralius aromatus. Darysitės kūno šveitimą bei vanositės. Programą užbaigsite muzikos garsų terapija. Susipažinsite su kalimba, lietaus lazda, griaustinio būgnu, Tibeto dubenėliais, gongu. Kartu sukursime įsimintiną, atpalaiduojančią ir nepakartojamą melodiją.

Edukacinė programa dviems asmenims „Mudu abudu“

Programos metu mėgausitės pirmu garu, šildysite kojas vaistažolių vonelėje, ragausite vaistažolių arbatą, jums bus atliktas kūno šveitimas druska, vanojimas, aromatų, muzikos garsų terapija, mėgausitės kūno kauke.

Edukacinė programa „Vanta vanoja, vanta šveičia“

Programos metu mėgausitės pirmu garu. Jums bus atliktas kūno šveitimas druska, vanojimas vantomis, taip pat mėgausitės augalų aromatais ir pasinersite į atpalaiduojančių garsų jūrą. Programa užbaigiama nušveičiant kūną vantomis ir muilo putų masažu.

Close Menu